Mart ajandası | Sergi

Dünyanın sıcak yüzlerine objektiflerini netleyen Murat Gür ve Mustafa Yılmaz yirmi yıllık dostluk ve fotoğraf seyirlerinin birikimini Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılan Suret-i Cihan adlı sergilerinde bir araya getirdi.

Gamze Tuna SAYI:34 / Mart 2017
Mart ajandası | Sergi

Suret-i Cihan

Çad, Endonezya, Sudan, Hindistan, Nepal gibi ülkelerin yanı sıra Türkiye'den de çektikleri fotoğraflardan bir seçki yapan Gür ve Yılmaz'ın Suret-i Cihan sergisinde birbirinden etkileyici 40 fotoğraf yer alıyor. Geçmişten bugüne Anadolu coğrafyasının kültürüyle yoğrulmuş fotoğraf eserlerini sanatseverlerle buluşturacak olan sanatçılar, aynı zamanda yıllardır eğitmenlik yaptıkları Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde eserlerini sergilemenin heyecanını yaşıyor. Geçmişten bugüne Anadolu coğrafyasının kültürüyle yoğrulmuş fotoğraf eserleri ve Anadolu medeniyetinin eşsiz güzellikleri 13 Mart gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Tarih: 13 Mart'a kadar
Yer: Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi/İstanbul

Murat İres-Seramik Sergisi
Tarih:
19 Mart'a kadar
Yer: Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.


Diğer Haberler

BİZE ULAŞIN