Umudun çocukları

Umut Çocukları Derneği çeşitli sebeplerle aile ortamından uzak sokaklarda yaşamak zorunda kalan, aynı zamanda madde kullanımının yanı sıra suça bulaşmış; her türlü istismara açık olan çocuk ve gençlerin bu olumsuz koşullardan arındırılıp sosyalleşme, barınma, beslenme, sağlık, mesleki eğitim gibi konularda gereksinimlerini karşılıyor.

Kevser Uysal SAYI:40
Umudun çocukları
Umut Çocukları Derneği çeşitli sebeplerle aile ortamından uzak sokaklarda yaşamak zorunda kalan, aynı zamanda madde kullanımının yanı sıra suça bulaşmış; her türlü istismara açık olan çocuk ve gençlerin bu olumsuz koşullardan arındırılıp sosyalleşme, barınma, beslenme, sağlık, mesleki eğitim gibi konularda gereksinimlerini karşılıyor. Siz de derneğin bünyesinde barınmakta olan ihtiyaç sahibi bireylere gıda ve giyim konularında sitelerinde bulunan acil ihtiyaç listesine bakıp destek olabilirsiniz.
umutcocuklari.org.tr
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.


BİZE ULAŞIN