Uçsun uçurtmalar gülsün çocuklar!

MAPUDER, 2013 yılında, farklı üniversitelerden farklı öğrencilerin sosyal sorumluluk bilinciyle bir araya gelmesi sonucunda kurulmuş bir dernek.

Zeynep Ölçen SAYI:26 / Temmuz 2016
Uçsun uçurtmalar gülsün çocuklar!

Yürütülen faaliyetlerle sadece maddi yardımda bulunmayı değil; öğrencilerle doğrudan iletişime geçerek hem öğrencilerin kendilerine bir gelecek profili çizmeleri için yol gösterici olmayı hem de öğretmenlerden alınan geri bildirimlerle çalışmalarımızın etkinliğini artıracak bir iletişim köprüsü kurmayı amaçlamaktalar. Bu amaç doğrultusunda da bilgili, yetenekli genç gönüllere çok ihtiyaçları var. Çocuklara derslerinde yardım edebilir, köy okullarına gidip kütüphane yapabilir, huzurevindeki yaşlılarla vakit geçirebilir ve daha bunun gibi birçok yardımda bulunabilirsiniz. Gönüllü olmak veya yardımlar için bağışta bulunmak isterseniz internet adreslerine bir göz atabilirsiniz.

mapuder.org.tr
bilgi@mapuder.org.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.


Diğer Haberler

BİZE ULAŞIN